STAŇ SA SPOKOJNEJŠOU ŽENOU VO VZŤAHU K SVOKRE UŽ ZA 7 DNÍ

ALEBO V INOM VZŤAHU, NA KTOROM TI ZÁLEŽÍ

V ČOM JE PROGRAM PLÁN SPOKOJNEJ ŽENY VÝNIMOČNÝ ?

Za 7 dní prejdeme od tvojho problému a potrieb až k tvojmu vlastnému Plánu spokojnej ženy s konkrétnymi krokmi pre zlepšenie tvojej životnej situácie. Som ti 7 dní k dispozícii    vďaka našej súkromnej mailovej komunikácii.

Získaš online podporu v malej exkluzívnej skupine, kde ti spolu s ďalšími účastníčkami programu odpovedám na otázky k tvojmu unikátnemu Plánu spokojnej ženy aj po ukončení programu.

100% ťa podporím pri tvorbe tvojej vlastnej stratégie a akčného plánu. Vo videách ti vysvetlím krok za krokom, ako funguje celý proces tvorby tvojho plánu, od definovania tvojich potrieb až po ich konkrétne zavedenie do plánu.  Poskytnem ti konkrétne príklady z praxe pre jednoduchšie vytvorenie tvojho Plánu spokojnej ženy.

Ponúkam ti osobnú online konzultáciu 1:1 k tvojmu hotovému Plánu spokojnej ženy.

Vďaka plánu sebavedomejšie odštartuješ vlastnú cestu riešenia problému, zlepšovania a dosahovania životnej spokojnosti vo vzťahu, na ktorom ti záleží.

K programu ti ponúkam možnosť získať 6 skvelých bonusov     v hodnote až 150 €. Chcem ťa odmeniť za to, že robíš odvážny krok vpred, aby si zlepšila svoju súčasnú situáciu. Urobíš tak veľa nielen pre seba, ale aj pre iných.

V závere programu som pre teba pripravila prekvapenie. Je to darček za to, že si  program ukončíš a robíš vo svojom živote pozitívnu zmenu. Chcem ťa podporiť v tom, aby si tvoj Plán spokojnej ženy preniesla do tvojho reálneho života. Motivujem ťa ísť do akcie a nenechám ťa v tom samú!

VYTVOR SI OSOBNÝ PLÁN SPOKOJNEJ ŽENY A POUŽI TVOJU JEDINEČNÚ STRATÉGIU A PLÁN PRE RÝCHLEJŠIE ZLEPŠENIE TVOJEJ SITUÁCIE VO VZŤAHU K SVOKRE !

Pre každú ženu, ktorá chce čo najskôr poznať konkrétne kroky, vďaka ktorým dokáže zlepšiť svoju situáciu vo vzťahu k svokre.

Pre ženy, ktoré už viac nechcú žiť v sebaľútosti, chcú konať a k situácii sa postaviť ako k výzve.

Pre ženy túžiace konať v súlade s ich hodnotami a potrebami v komplikovanom vzťahu.

Pre ženy, ktoré si potrebujú upratať vo vzťahu k svokre a hľadajú najrýchlejšiu cestu, ako to uskutočniť.

Pre ženy, ktoré sa chcú k problémovému vzťahu postaviť s pozitívnym prístupom. Aby problém mohli premeniť na štartovaciu čiaru osobného rastu a lepšieho postoja k sebe samej.

PROGRAM SA SKLADÁ ZO 4 ČASTÍ

OBSAH PROGRAMU

6 BONUSOV

v hodnote 150 €

NAVYŠE !

Prihlás sa do programu počas našej prvej grátis online konzultácie alebo sa prihlás do 26. februára 2021 a získaš pre seba tieto BONUSY v hodnote 150 € navyše zdarma:

BONUS 1   +20 minút k online konzultácii 1:1 navyše

BONUS 2 +2 dni mailová podpora navyše

BONUS 3 Prípadová štúdia SVOKRA

BONUS 4 Tipy z praxe, ako plniť plán

BONUS 5 Návod na hodnotenie plánu

BONUS 6Pomôcky k plánovaniu

TVOJE VÝHODY S TÝMTO PROGRAMOM

VLASTNÝ NÁVOD NA ZLEPŠENIE SITUÁCIE

Tvoju stratégiu a plán si ušiješ na tvoju vlastnú mieru. Vďaka tomu máš návod, čo potrebuješ urobiť, aby si vyriešila tvoj problém a zlepšila tvoju situáciu. Nezostaneš zaseknutá v probléme stáť na jednom mieste, ale nájdeš si vlastné riešenie, ktoré ti bude dávať zmysel a pohne ťa vpred. Urobíš obrovský skok vo svojej situácii.

UPRATANIE V SEBE

Budeš mať jasno ako krok za krokom postupovať pri riešení tvojho problému. Vďaka tomu si urobíš v hlave i v srdci poriadok. Uvedomíš si, že v tvojej situácii nie si bezmocná a dokážeš sa ňu pozerať z perspektívy riešení. Kedykoľvek začneš mať pochybnosti, v pláne budeš mať svoj záchytný bod, ktorý ti pripomenie tvoje rozhodnutie a smerovanie.

SPOKOJNEJŠIA, SEBAVEDOMEJŠIA, ISTEJŠIA

Tvoj plán ti dodá pocit sebavedomejšieho a jasnejšieho smerovania. Lepšie spoznáš samú seba, svoje silné stránky a svoje potreby vo vzťahu k tvojmu problému. Toto sebapoznanie pretavíš do vlastnej vízie a cieľov. Pri tvorení konkrétnych aktivít prežiješ skutočnú radosť z toho, že problémy majú riešenie a ty máš na dosah ruky plán, ako riešiť tvoj problém. A to sa môže pozitívne prejaviť nielen na tvojom sebavedomí a vnútornom prežívaní, ale aj v ostatných vzťahoch, v rodine, či v práci.

POZITÍVNY NADHĽAD

Na tvoj problém sa pozeráme ako na výzvu. Problémy meníme na ciele a na príležitosť k osobnému rastu. V programe získaš pozitívny nadhľad nad tvojou situáciou.

PLÁNOVANIE S VÝSLEDKAMI

Vyvrcholením programu je tvoj akčný plán. Vďaka nemu budeš poznať konkrétne kroky, ktoré ťa priblížia k tvojmu návodu ako si zlepšiť situáciu a k pocitu väčšej spokojnosti. Keď si vytvoríš plán pre zlepšenie situácie v jednom vzťahu, môžeš tento postup zopakovať v iných vzťahoch. S plánom môžeš pravidelne sledovať tvoj pokrok. Celý plán je o tvojej ceste a vlastných krokoch, ktoré sú v súlade s tebou samou. Aby si mohla ísť do akcie s ľahkosťou, s lepším postojom k sebe samej a s vedomím, že sa vo vzťahu k svokre môžeš mať lepšie.

UŠETRENIE ČASU

Vybrali sme pre teba z množstva krokov strategického plánovania len to podstatné pre život, čím ti šetríme čas. Môžeš si tak v pláne vytvoriť rýchlejšiu vlastnú cestu na dosiahnutie zlepšenia tvojej situácie.

AKO TO PREBIEHA ODTERAZ AŽ K TVOJMU PLÁNU

ÚVODNÁ ONLINE KONZULTÁCIA ZDARMA

PRED VSTUPOM DO PROGRAMU

Pozývam ťa zlepšiť tvoju situáciu a informovať sa viac o týždennom programe Plán spokojnej ženy.

Tu máš možnosť rezervovať si termín na nezáväzný 15 minútový rozhovor cez ZOOM.

Potom máš videohovor priamo s Helenou, v ktorom si prejdeme tvoj problém a spôsob, ako môžeš začať robiť kroky na zlepšenie tvojej situácie vo vzťahu už za 1 týždeň !